Aktualności

Wpis-01042020

Jak wygląda przebieg procesu windykacyjnego?

Proces windykacyjny zasadniczo przebiega w trzech etapach. Sprawdź jak wygląda każdy z nich, czytając załączony wpis.

Wsparcie

Program wsparcia przedsiębiorców

Firma EWRA we współpracy z Polskim Związkiem Zarządzania Wierzytelnościami udzieli wsparcia polskim przedsiębiorstwom w zakresie utrzymania płynności finansowej. Pomoc spółki EWRA polega na bezpłatnym udzielaniu porad w ramach infolinii oraz mailowo. Dowiedz się więcej, czytając wpis.

infografika

Informacja w związku z koronawirusem (COVID-19)

Ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną w kraju, spółka EWRA w pełni respektuje zalecenia władz centralnych i począwszy od dnia 16.03 praca wszystkich pracowników odbywa się w trybie home-office. Oznacza to, iż nasze obowiązki, związane z dochodzeniem należności na Państwa rzecz, wykonujemy bez zmian, pozostając do Państwa dyspozycji.​

zjazd

EWRA w windykacji zagranicznej - stowarzyszenie E-Iure

Czy wiesz, że nasza spółka zajmuje się również windykacją zagraniczną? EWRA jest jedyną polską spółką posiadającą status członka w stowarzyszeniu E-iure, zrzeszającym renomowane firmy prawnicze na arenie międzynarodowej.

Happy young couple shaking hands for a financial agreement

Kim tak naprawdę jest windykator?

Praca windykatora nie kojarzy się pozytywnie. Pierwszymi skojarzeniami wielu osób, gdy usłyszą słowo „windykator”, są: komornik sądowy, zabranie ciężko zarobionego majątku czy też trafienie na listę Krajowego Rejestru Długów. Należy podkreślić, że tak nieprzychylna opinia o windykatorach mija się z prawdą.

art1

Zalety wdrożenia monitoringu należności

Czym jest monitoring należności i dlaczego warto wdrożyć go w Twojej firmie?

Monitoring należności to działania, które mają na celu niedopuszczenie do nieterminowych wpłat od naszych kontrahentów.