EWRA a społeczna odpowiedzialność biznesu

W związku z udziałem EWRY w kolejnej edycji Mentoringu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, organizowanym przez Centrum Współpracy z Biznesem UE oraz Biuro Karier UE, zostaliśmy również poproszeni o współudział w tworzeniu książki, która powstała z okazji 10-lecia programu. 

Udział w programie mentoringowym jest dobrowolny i bezpłatny zarówno dla mentorów, jak i podopiecznych studentów. Jest nam bardzo miło, że możemy wspierać rozwój osób początkujących na rynku pracy. W naszych podopiecznych staramy się przede wszystkim zaszczepić ciekawość do zgłębiania wiedzy w zakresie prawa, finansów i sektora windykacji. Staramy się pokazać im dobre i złe praktyki oraz zmotywować ich do konstruktywnego budowania swojej ścieżki kariery. Program mentoringowy dla studentów jest również bardzo rozwijający dla nas, dlatego bardzo cieszymy się, że możemy być częścią tak wyjątkowego projektu.

Serdecznie zachęcamy do dzielenia się wiedzą na wielu płaszczyznach, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu osobistego.

Zespół EWRA Sp. z o.o.