Pomoc Charytatywna

„Tym, co decyduje o naszym człowieczeństwie, jest zdolność do okazywania współczucia innym i właśnie ta zdolność pozwoli nam przeżyć w kurczącym się świecie” – Dalajlama XIV.

Artur Lewicki podopiecznym Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia.

Od połowy 2015 roku wszystkie związane ze mną spółki wspierają leczenie i rehabilitację Artura Lewickiego, młodego, wykształconego chłopaka, który w marcu 2014 roku, został potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych. Wstępne diagnozy nie dawały Arturowi żadnych szans. Ciężki uraz wielonarządowy, w tym uraz czaszkowo-mózgowy, miały być dla Artura wyrokiem. Pomimo tego, przy ogromnej pomocy rodziny i przyjaciół, Artur rozpoczął walkę o powrót do normalnego życia. Charakter i wola walki, przy ogromnym wparciu najbliższych, już dają efekty.

Powołując do życia EWRA Sp. z o.o. proszę Państwa o to samo – o pomoc dla potrzebującej osoby. Artur robi ogromne postępy, lecz dalsza rehabilitacja wymaga dużych nakładów finansowych. Przed wypadkiem Artur pracował jako tłumacz. Efekty dotychczasowej rehabilitacji dają nadzieję na to, że w przyszłości będzie mógł wrócić do swojego zawodu, co pozwoli jemu oraz jego rodzinie normalnie żyć.

Jeżeli chcesz pomóc Arturowi w dalszym leczeniu i rehabilitacji, proszę o przekazywanie środków na subkonto Artura w Fundacji:

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia

Bank PEKAO S.A. I Oddział Wrocław,

Nr Rachunku: 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839

Koniecznie z dopiskiem: darowizna na cele ochrony zdrowia “DLALEWEGO”.