EWRA w windykacji zagranicznej – stowarzyszenie E-Iure

Czy wiesz, że nasza spółka zajmuje się również windykacją zagraniczną?

EWRA jest jedyną polską spółką posiadającą status członka w stowarzyszeniu E-iure, zrzeszającym renomowane firmy prawnicze na arenie międzynarodowej.

W ubiegłym miesiącu mieliśmy przyjemność brać udział w zjeździe członków stowarzyszenia E-Iure w Kostaryce. W spotkaniu uczestniczyły kancelarie prawnicze z różnych zakątków świata, m.in. z USA, Hiszpanii, Belgii, Litwy, Ekwadoru, Meksyku i Kolumbii. Była to kolejna, doskonała okazja do zacieśnienia relacji z naszymi partnerami na całym świecie. Udało się nam przeanalizować przebieg naszej dotychczasowej współpracy, a także wymienić doświadczenia zawodowe z innymi firmami.

Prezes spółki EWRA – Maciej Ziemski – został podczas tego wydarzenia wybrany do grona czteroosobowej komisji nadzoru finansowego stowarzyszenia E-Iure, którą będzie współtworzył razem z przedstawicielami Belgii, Litwy oraz Hiszpanii.

Jeśli interesuje Cię windykacja międzynarodowa – odezwij się do nas. Nasze doświadczenie, a także stały transfer wiedzy i wymiana najlepszych praktyk z przedstawicielami firm prawniczych z innych państw mogą być doskonałym wsparciem dla Twojego biznesu.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół EWRA Sp. z o.o.