O nas - EWRA Sp. z o.o.

Nadrzędnym celem spółki EWRA Sp. z o.o. jest świadczenie usług dla sektora B2B na ponadprzeciętnym poziomie, z poszanowaniem relacji biznesowych. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i ekspercka wiedza. 

Kim jesteśmy?

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i ekspercka wiedza. Nie stawiamy na ryzykowne innowacje, ponieważ bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas najważniejsze

Nasza misja

Nadrzędnym celem spółki jest świadczenie usług dla sektora B2B na ponadprzeciętnym poziomie, z poszanowaniem relacji biznesowych.

Co robimy?

Oferujemy indywidualne podejście i rozwiązania szyte na miarę, a w naszej ofercie znajduje się tylko to, na czym naprawdę się znamy i czym zajmujemy się od wielu lat.

Historia

Począwszy od 2017 roku EWRA Sp. z o.o. jest aktywnym członkiem Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami, natomiast w roku 2018 uzyskała pozytywną rekomendację i jako jedyna polska firma stała się członkiem międzynarodowego stowarzyszenia e-Iure (www.e-iure.com).

Maciej Ziemski - Współwłaściciel EWRA Sp. z o.o.

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończył podyplomowe studia na kierunku Psychologia w Biznesie. Od wielu lat związany z branżą windykacyjną, zarówno w obszarze windykacji na zlecenie jak i obrotu wierzytelnościami. Pomysłodawca i współtwórca kilku rozpoznawalnych spółek z branży windykacji sektora B2B, gdzie zawsze odpowiadał za strategię biznesową i piony operacyjne.

Wśród najważniejszych doświadczeń wymienia liczne restrukturyzacje procesów wewnętrznych Klientów w zakresie zarządzania należnościami, nawiązanie i koordynację współpracy z wiodącymi ubezpieczycielami należności na polskim rynku a także budowę od podstaw wszystkich spółek, w których działa. Łączy pracę z pasją, dzięki czemu stale angażuje się w procesy windykacyjne realizowane dla swoich Klientów.

Uwielbia rywalizację i nowe wyzwania, chociaż zapytany o największą zaletę wymienia samodyscyplinę i ambicję. Prywatnie właściciel trzech kotów i psa. Aktywny miłośnik sztuk walki, były zawodnik i certyfikowany sędzia Karate Shinkyokushin.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Skuteczne metody działania

Indywidualne podejście

Wyszkoleni specjaliści

Stały kontakt