Szkody OC i AC

Działamy na terenie całej Polski, a wszystkie formalności możesz załatwić bez wychodzenia z domu.

Zapraszamy do kontaktu – szkody@ewra.pl lub tel. 668 407 440, 600 964 141

Rekompensata za utratę wartości pojazdu

Miałeś stłuczkę, szkoda została zlikwidowana z polisy OC sprawcy i była to pierwsza szkoda na Twoim pojeździe? Najprawdopodobniej Twój pojazd znacznie stracił na wartości! Zwróć się do nas, a w ciągu kilku dni wypłacimy Ci dodatkowe pieniądze z tego tytułu, niezależnie od odszkodowania, które już uzyskałeś.

Dopłaty do odszkodowań OC i AC

Twój pojazd w ciągu ostatnich trzech lat brał udział w wypadku, otrzymałeś pozytywną decyzję dotyczącą zgłoszonej szkody i naprawiłeś samochód korzystając z polisy OC sprawcy lub własnej polisy Auto Casco, na podstawie kosztorysu? EWRA dopłaci do odszkodowania, bezpośrednio na Twój rachunek bankowy!

Nasza usługa jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna, co więcej – otrzymasz od nas gotówkę po podpisaniu umowy, którą dla Ciebie przygotujemy. Nie będziemy Cię również angażować w czasochłonne procedury – po podpisaniu umowy będziemy się kontaktować z Towarzystwem Ubezpieczeniowym we własnym zakresie

Jak to działa?

Przesyłasz do nas kosztorys szkody sporządzony przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

W ciągu 7 dni składamy Ci konkretną propozycję dopłaty do odszkodowania, a także wypłaty środków z tytułu utraty wartości pojazdu, jeżeli była to Twoja pierwsza szkoda.

Po uzyskaniu Twojej akceptacji – przygotujemy dla Ciebie dokumenty.

Po podpisaniu umowy – przelewamy pieniądze na Twój rachunek bankowy.

Kto może skorzystać z oferty?

Rekompensatą z tytułu utraty wartości pojazdu obejmujemy:
  • Pojazd, który został uszkodzony, a szkoda na pojeździe zlikwidowana z polisy OC sprawcy, na podstawie faktury VAT, przy czym była to pierwsza szkoda na tym pojeździe.
Dopłatą do odszkodowań komunikacyjnych obejmujemy:
  • Pojazd, który został uszkodzony, a szkoda na pojeździe zlikwidowana z polisy OC sprawcy, na podstawie kosztorysu, nawet jeżeli nie była to pierwsza szkoda na tym pojeździe.

  • Pojazd, który został uszkodzony, a szkoda została zlikwidowana z polisy AC, na podstawie kosztorysu.