Wesprzyj ratowanie zwierząt przekazując 1% podatku

Oprócz codziennych obowiązków związanych z obsługą naszych Klientów w zakresie windykacji, staramy się również wykraczać poza biznesową codzienność, robiąc coś dobrego dla innych. Już od kilku lat regularnie wspieramy Stowarzyszenie Ekostraż.

W związku z nadchodzącym rocznym rozliczeniem PIT zachęcamy do przekazania 1% swojego podatku na wsparcie Ekostraży. Zebrane środki zostaną spożytkowane na pomoc wszystkim cierpiącym zwierzętom z Dolnego Śląska, które przyjdzie Stowarzyszeniu mieć pod swoją opieką.

W jaki sposób poprawnie przekazać 1% podatku na cele Ekostraży? To proste. W deklaracji PIT w sekcji „WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO” należy wpisać NUMER KRS Stowarzyszenia Ekostraż (0000352569) a także należną kwotę 1% podatku.

Obliczoną kwotę 1% podatku, jaki jesteśmy zobowiązani odprowadzić do Skarbu Państwa, należy zaokrąglić w dół do pełnych dziesiątek. Dodatkowo w deklaracji można dobrowolnie udostępnić Stowarzyszeniu swoje dane, jednak nie jest to obowiązkowe.

Więcej szczegółów na stronie Stowarzyszenia Ekostraż.

Zapraszamy do wsparcia!

Zespół EWRA Sp. z o.o.